Купити авто Ravon Черкаси — Автосалон Равон НЬЮТОН

Автосалон Равон (Черкаси) радий відкрити для вас світ доступних та надійних авто, які однаково достойно впораються як з ідеально рівним дорожнім покриттям, так і з досить важкими українськими дорогами. Адже в перекладі з узбецької мови назва бренду означає «легка путь». І це правда: час, проведений за кермом цього авто, буде проминати миттєво, а дорога здаватиметься максимально рівною й простою. Компанія НЬЮТОН допоможе вам досягти цього й придбати цей новий сучасний автомобіль, адже ми – офіційний дилер Ravon в Черкасах.Купити авто Ravon Черкаси - Автосалон Равон НЬЮТОН

Особливості модельного ряду

Бренд зовсім недовго існує на автомобільному ринку, але вже за цей час з конвеєра зійшли моделі, безперечно, варті уваги:

  • Ravon R2;
  • Ravon R3;
  • Ravon R4;
  • Ravon Gentra.

Наш автосалон Ravon в Черкасах пропонує до придбання три з чотирьох існуючих моделей, адже саме вони визнані найбільш універсальними та функціональними.

Купити авто Ravon Черкаси - Автосалон Равон НЬЮТОН

Вирішивши купити авто Ravon (Черкаси), пам’ятайте, що даний бренд – це правонаступник Uz-Daewoo – легендарного виробника бюджетних, але якісних автомобілів. Отже, моделі, які представлені в нашому салоні, — це оновлені і більш сучасні версії вже відомих автомобілів. Так, Равон Р2 – це модернізоване видання відомого хетчбека Chevrolet Spark. Ця модель вже названа автомобілем 2018 року в Україні. Равон Р4 – більш досконала версія Chevrolet Cobalt. А всім відомий і для багатьох улюблений Daewoo Gentra перетворився в повороткий та надійний Равон Джентра. Але вже найближчим часом виробник обіцяє розширити модельний ряд новинками.

Купити авто Ravon Черкаси - Автосалон Равон НЬЮТОН

Якщо й ви бажаєте отримати поєднання надійності, високої якості та доступної вартості у своєму авто, рекомендуємо купити Равон. В Черкасах таку можливість ви отримаєте, звернувшись до консультантів автосалону НЬЮТОН.

 

Присоединяйтесь к нам в  социальной сети
Равон Ньютон фейсбук