Купити авто з коробкою автомат в Черкасах

Купити авто з коробкою автомат в Черкасах

З’явившись близько 80 років тому, автоматичні коробки передач в автомобілях стали справжнім проривом, адже воно максимально спростило управління транспортним засобом на будь-якому етапі перемикання швидкостей. І якщо раніше купити авто з коробкою «автомат» було досить дорого (тому таку машину важко було зустріти у кожного пересічного українця), то сьогодні вони стали набагато доступнішими як в ціновому аспекті, так і в питанні модельного асортименту.

Купити авто з коробкою автомат в Черкасах

Автосалон Равон (Черкаси) запрошує вас протестувати продукцію нового узбецького бренду та обрати собі сучасний та зручний в управлінні транспортний засіб, якому підкоряться будь-які дороги. АКПП – ідеальний варіант для тих, хто тільки пізнає ази водіння авто (особливо актуальним питання автоматичності коробки передач є для жінок за кермом). Але навіть якщо ви – вже досвідчений водій, вами об’їжджено безліч доріг, але ви втомилися від безперервних маніпуляцій зі щепленням та важелем перемикання передач, купити Равон в Черкасах буде для вас справжньою винагородою. Адже маневренність, зручність, легкість керування, які чекають вас за кермом авто під цією маркою, в поєднані з приємною ціною вразять вас.

Компанія НЬЮТОН – офіційний дилер Ravon в Черкасах, тому, звернувшись саме до нас, ви маєте змогу придбати автомобіль без націнок. Для тих, хто давно мріє про авто з автоматичною коробкою передач, але не має достатню кількість грошей на покупку саме зараз, наш автосалон Ravon в Черкасах пропонує вигідну і прозору кредитну програму.

 

Присоединяйтесь к нам в  социальной сети
Равон Ньютон фейсбук